Polenköy

POLENKÖY Türkiye’de tüm üretim süreçlerinde kaliteyi, lezzeti, doğallığı büyük bir disiplin ve titizlik ile uluslararası standartlara uygun olarak Dünya tüketicilerine sunan bir gıda işletmecisidir. POLENKÖY, Türkiye’den ihracata dönük gıda ürünlerini, müşterilerinin oluşabilecek tüm taleplerine uygun olarak hazır hale getirir. POLENKÖY bunun yanında Türkiye dışından kendi markası ile ithalat yapmak isteyen müşterileri için de tasarımdan ürün kalitesine, ambalajdan sevkiyata kadar tüm ihtiyaç ve taleplerini karşılar. POLENKÖY, Türkiye ve öncelikli yurt dışı pazarlarda faaliyet gösterdiği alanlarda, markası ile tüketicilere yenilikçi ürünler sunarak, kârlı ve sürdürülebilir büyüme sağlamayı misyon edinmiştir.

Faaliyet alanımızda bulunan ürünlerimizin şişeleninceye kadar olan bütün evreleri bizim kontrolümüz altındadır. Bu anlamda tüm ürünlerimizin sertifikasyon ve analiz işlemleri uluslararası standartlara göre yapılmaktadır. Bu sayede tüketicilerimize istenilen kalite, doğallık ve lezzette ürünler sunabilmekteyiz. İhracatını gerçekleştirdiğimiz ürünler arasında Bal, Pekmez, Reçel, Helva, Tahin, Zeytin ve Zeytinyağı yer almaktadır.
Ürün çeşitliliğimizi arttırabilmek adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. POLENKÖY, ihracatını bünyesindeki markalı ürünler ile bir çok ülkede tüketiciyle buluşturmaktadır.