Sektörler

 • gida
  Polenköy

  Polenköy Türkiye’de tüm üretim süreçlerinde kaliteyi, lezzeti, doğallığı büyük bir disiplin ve titizlik ile uluslararası standartlara uygun olarak Dünya tüketicilerine sunan bir gıda işletmecisidir.

  Daha fazla oku
 • yayincilik
  Mavi Bilye Yayınları

  Mavi Bilye Yayınları, günlük yaşamdan örneklerle somutlaştırılarak hazırlanmış uygulamalı ders kitapları ve etkinlik kitapları başta olmak üzere değer katacak yayınları…

  Daha fazla oku
 • konferans
  The Conferences Turkey

  The Conferences Turkey, gelecekte birey, kurum ve toplumların şekillenmesinde en belirleyici etkenin bilgi olacağı bilinciyle, eğitim ve danışmanlık sektöründeki tecrübelerini…

  Daha fazla oku
 • 360
  GM Ajans

  GM Ajans’ın sunduğu hizmetler; stratejilerin belirlenmesi ve planlamadan, fuar- tanıtım ve organizasyonlarınızın düzenlenmesine kadar olan birçok alanı kapsamaktadır.

  Daha fazla oku
 • egitim
  Zarafet Akademi

  Zarafet Akademi kurumlara, bireylere, okullara ve çocuklara ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak hazırladığı içerikleri ile zarafet başlığı altında kişisel gelişim eğitimleri sunmaktadır.

  Daha fazla oku

nasıl yardım edebiliriz?

markalarımız hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Üretim sadece fabrikalarda yapılıyor gibi bir algı son derece yanlıştır. Esas üretim fikirdir. Fikir olmadan ne fabrikalar olur ne de üretilebilecek bir şey. Asıl değer verilmesi ve yatırım yapılması gereken şey fikirdir.

Mikail COŞAR
Yönetim Kurulu Başkanı, HVS GROUP